x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Maskotka Tempoo
Maskotka Tempoo
UWAGA UWAGA!!! Głosowanie czas start! Jedna osoba oddaje jeden głos! Poniżej link do ankiety, w której dzieci, rodzice, rodziny, przyjaciele, znajomi i nieznajomi mogą głosować na projekt maskotki Tempoo. Prosimy, żeby autorzy swoich projektów nie oddawali na siebie głosu:) Głosujemy do soboty do godz. 12.00! Prosimy o udostępnianie posta, żeby jak najwięcej osób mogło zagłosować! Zapraszamy do zabawy!
https://www.survio.com/survey/d/M7U4L3D1D7K5L9L1YDrodzy rodzice i przedszkolaki zachęcamy Was do zaprojektowania maskotki naszego przedszkola. Na Wasze propozycje czekamy do środy, a jak będzie potrzeba i dłużej. Wszystkie propozycje będziemy tu zamieszczać. Do zabawy możecie zaprosić kolegów, koleżanki:) Po zebraniu wszystkich propozycji dzieci z przedszkola Tempoo oddadzą po jednym głosie na wybrany przez siebie projekt. Projekt z największą ilością głosów wygrywa. Zrobimy dla Was taką maskotkę, która będzie Was prowadziła przez ten czas kiedy musimy zostać w domu. To ona będzie dla Was miała różne zadania, które będziecie mogli wykonywać w domu. Zachęcamy do zabawy!

1. Projekt Zuzi:

2. Projekt Zosi:

Projekty Ewy:

Projekt Niny:

Projekt Rysia - Kotek Psotek:

Projekt Natalki - Narwal:

Projekt Zosi:

Projekt Weroniki:

Projekt Janka:

Projekt Kubusia i jego sióstr Emilki i Kasi - Panda Wanda:

Projekt Maksa i Michała:

Projekt Bogusia:

Projekty Eli:

Projekt Zuzi:

Projekt Michała - Lisek Chytrusek wygrywa z koronawirusem:

 

10-686 Olsztyn
ul. Boenigka 40a
ul. Burskiego 4/1


inspektor danych osobowych:
iod@tempoo.olsztyn.pl
tel. 797 748 499
tel. 602 665 243
Strona główna O nas Kadra Galeria Dla rodziców Aktualności Fiku Miku Kontakt