x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Przedszkolne Spotkanie Wigilijne
Przedszkolne Spotkanie Wigilijne

Już po raz ósmy wspólnie biesiadowaliśmy w gościnnych progach Domu Kultury AGORA przy ulicy Żołnierskiej. Jak co roku spotkaliśmy się w sobotę w bardzo licznym już Tempoo gronie. W tym roku spotkanie rozpoczęło się spektaklem "Nie przeproszę", który dla dzieci, rodziców i wszystkich gości przygotowały i zagrały dyrektorki Izabela Mańkowska-Salik i Agnieszka Reimus Knezević. Następnie zaprezentowały się dzieci z wszystkich Tempoo grup. A potem rozpoczęła się wspólna biesiada przy pięknym, pełnym pyszności stole, który tradycyjnie jak co roku przygotowali nasi rodzice. W tym roku po raz pierwszy nasz Kiermasz Świąteczny rękodzieła artystycznego przygotowanego przez dzieci odbył się również podczas spotkania wigilijnego. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu kiermaszu - wspólnie z Państwem zdecydowaliśmy, że pieniądze zebrane w tym roku przeznaczymy na wycieczkę dla naszych dzieciaków.
W tym roku po raz pierwszy przygotowałyśmy z dziećmi galerię prac, które można było zakupić. Pieniądze zebrane z prac plastycznych Rada Rodziców zdecydowała przekazać podopiecznemu Fundacji Przyszłość Dla Dzieci Maciejowi Płucienniczakowi.
Dziękujemy Państwu w ogromne zaangażowanie w przygotowaniu tego ważnego dla nas wydarzenia.
10-686 Olsztyn
ul. Boenigka 40a
ul. Burskiego 4/1


inspektor danych osobowych:
iod@tempoo.olsztyn.pl
tel. 797 748 499
tel. 602 665 243
Strona główna O nas Kadra Galeria Dla rodziców Aktualności Fiku Miku Kontakt