x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
20 stycznia odbyły się w naszym przedszkolu cztery pokazy artystyczne i cztery biesiady. Od rana gości przyjmowały najmłodsze dzieci z grupy Biedronek, które zaprezentowały dziadków i babciom przegląd piosenek i wierszyków, których do tej pory uczyły się w przedszkolu. Pod czujnym okiem Pani Mileny Mazan (wychowawczyni) rozbrzmiewały piosenki, tupotały małe nóżki.
Następnie odbyło się spotkanie w grupie Żółtych Gwiazdeczek. Pani Anna Keuchel ich wychowawczyni to wielka pasjonatka muzyki. Nie dziwi zatem, że Gwiazdki na ten czas zmieniły się w warmiński chór, który wyśpiewywał piosenki, uczył ich swoje babcie i dziadków. Tego dnia przedszkole wybrzmiewało muzyką, ponieważ dziadkowie i babcie bez problemu dołączyli do zabawy i całe przedszkole śpiewało wspólnie.

Muminki rozbawiły wszystkich do łez swoją bajką o księżniczce, która chciała zostać smokiem na podstawie opowiadania Grzegorza Kasdepke.

 

10-686 Olsztyn
ul. Boenigka 40a
ul. Burskiego 4/1


inspektor danych osobowych:
iod@tempoo.olsztyn.pl
tel. 797 748 499
tel. 602 665 243
Strona główna O nas Kadra Galeria Dla rodziców Aktualności Fiku Miku Kontakt