x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Kadra
Kadra
Izabela Mańkowska-Salik
Dyrektorka
Ukończyła Wydział Zarządzania na kierunku Zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyła Studia Podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych w zakresie Menedżera jakości. Ukończyła kurs dla Audytorów Wewnętrznych Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz BHP uzyskując Certyfikat Audytora Wewnętrznego. Ukończyła kurs w systemie eLearning "Jak uczestniczyć w Programie eTwinning?" oraz "Jak zrealizować dobry projekt eTwinning?" zorganizowane przez Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning. Uczestniczka wielu warsztatów, konferencji i kursów edukacyjnych. Ukończyła Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowej STOP w Warszawie. Prywatnie aktorka Białego Teatru i Instruktorka Fitness z wieloletnim doświadczeniem.
Agnieszka Reimus Knezevic
Dyrektorka
Ukończyła Wydział Pedagogiki i Wychowania Artystycznego na kierunku pedagogika w zakresie animacji społeczno-kulturalnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyła kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą przy Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. Ukończyła Kurs kwalifikacyjny pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli przy Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. Dodatkowo ukończyła Warsztat Reżysera i Animatora Kultury przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Ukończyła kurs w systemie eLearning "Jak uczestniczyć w Programie eTwinning?" oraz "Jak zrealizować dobry projekt eTwinning?" zorganizowane przez Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning. Uczestniczka wielu warsztatów, konferencji i kursów edukacyjnych. Prywatnie aktorka Białego Teatru i reżyserka Teatru Prawie Dorosłego z Bartąga.
Milena Mazan
Wychowawczyni Grupy Biedronki
Ukończyła Wydział Nauk Społecznych i Sztuki na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika wczesnej edukacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki kierunek pedagogika szkolna z przedsiębiorczością - studia magisterskie.
Justyna Grican
Nauczycielka, Vicedyrektorka
Ukończyła Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności wczesna edukacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończyła Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Jak również Wydział Prawa i Administracji na kierunku administracja w specjalności Systemy bezpieczeństwa publicznego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów edukacyjnych. Autorka i konsultantka poradników metodycznych dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.
Mariola Waluk
Wychowawczyni Grupy Żółte Gwiazdeczki
Ukończyła Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności wczesna edukacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, jak również Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów edukacyjnych.
Aldona Dąbrowska
Neurologopeda - ukończyła Wydział Pedagogiki i Wychowania Artystycznego na kierunku pedagogika w zakresie edukacji administracyjno-menedżerskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim - studia licencjackie i magisterskie. Następnie ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Pedagogiki i Wychowania Artystycznego w zakresie doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki UWM ukończyła studia podyplomowe w zakresie logopedii. Następnie na Wydziale Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie ukończyła studia podyplomowe w zakresie neurologopedii. Specjalista z zakresu wspomagających i alternatywnych sposobów porozumiewania się (AAC). Ukończyła 2 stopnie (podstawowy i zaawansowany) Programu Językowego MAKATON - systemu gestów i symboli graficznych.
Żaneta Szperkowicz
Wychowawczyni Grupy Muminków
Ukończyła studia na Wydziale Nauk Społecznych na kierunku Pedagogika w specjalności pedagogika opiekuńcza - studia licencjackie. Następnie studia magiesterskie na kierunku pedagogika w specjalności wczesna edukacja. Ukończyła również kierunek zarządzanie na Wydziale Nauk Ekonomicznych.
Lucyna Lasota
Nauczycielka Wspomagająca Grupy Muminków
Ukończyła Wydział Nauk Społecznych i Sztuki na kierunku pedagogika w zakresie pedagogiki społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, jak również Studia Podyplomowe na Wydziale Nauk Społecznych w zakresie Diagnostyki i Terapii Psychopedagogicznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Ukończyła kurs dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów edukacyjnych.
Marta Burzyńska
Wychowawczyni Grupy Pszczółek
Ukończyła Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności wczesna edukacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, jak również ukończyła Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika opiekuńcza oraz Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika specjalna - oligofrenopedagogika z rehabilitacją na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów edukacyjnych.
Anna Kaczmarek
Nauczycielka Wspomagająca Grupy Pszczółek
Ukończyła Wydział Socjologii i Pedagogiki na kierunku pedagogika w zakresie pedagogiki społecznej w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych na Wydziale Nauk Społecznych w zakresie Kształcenia pedagogicznego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów edukacyjnych.
Anna Keuchel
Nauczycielka w Grupie Żółte Gwiazdeczki oraz prowadząca zajęcia umuzykalniające dla dzieci.
Ukończyła Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika szkolna z przedsiębiorczością na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, jak również Wydział Nauk Społecznych na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika wczesnej edukacji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Uczestniczka licznych warsztatów i kursów, m.in.: "Elementy terapii muzyką i ruchem", Wspieranie wszechstronnego rozwoju osobowości i sprawności psychoruchowej poprzez muzyczno-rytmiczne zajęcia terapeutyczne", "Nauczyciel - pedagog i kreator", Wspieranie prawidłowego rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym", "Wspomaganie rozwoju zmysłów dziecka w wieku przedszkolnym", 'Jak nauczyć dzieci sztuki komunikowania się i rozwiązywania problemów", " Tańce integracyjne dla dzieci i młodzieży", "Bajkoterapia, biblioterapia - jak czytaniem pomagać".
Alina Jaroszewska
Pomoc wychowawców grup w placówce na Boenigka
Ukończyła Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Olsztynie. Uczestniczka licznych kursów i warsztatów edukacyjnych i kulinarnych. Codziennie dba o jakość posiłków, zarówno tych przygotowywanych samodzielnie - śniadań i podwieczorków, jak i dostarczanych przez firmę cateringową, przygotowującą obiady.
Mariola Skonieczna
Pomoc wychowawców grup w placówce na Burskiego
Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Lidzbarku Warmińskim. Uczestniczka licznych kursów i warsztatów edukacyjnych i kulinarnych. Codziennie dba o jakość posiłków, zarówno tych przygotowywanych samodzielnie - śniadań i podwieczorków, jak i dostarczanych przez firmę cateringową, przygotowującą obiady.
Marta Kmiecińska
Autorką zdjęć jest Pani Magdalena Szurek

10-686 Olsztyn
ul. Boenigka 40a
ul. Burskiego 4/1
ul. Kleeberga 2
Strona główna O nas Kadra Galeria Dla rodziców Aktualności Fiku Miku Kontakt